Účetnictví

Každý podnikatelský subjekt má za povinnost vést účetnictví, které je každoročně ukončeno uzávěrkou (daňovým přiznáním). Pro optimalizace budoucího investování, rozvoje i nákladů se snažíme od každého klienta získat co největší množství informací z majetkové struktury jak podnikatelské, tak osobní, a zohledňujeme i budoucí cíl každého z našich klientů. Díky těmto informacím jsme schopni nasměrovat účetnictví správným směrem, který do budoucna přináší daleko vyšší úspory nejen na daních

Vedení účetnictví v Emiante Solutions

Jste živnostník, drobný podnikatel nebo velká společnost? Naše služby vedení účetnictví jsou určeny právě pro vás. Zjednodušíme vám práci a o veškeré účetní záležitosti se vám postaráme. Nechte na nás nepřehledné papírování i jednání s finančními úřady. Povedeme vaši účetní agendu svědomitě a precizně, vezmeme si na starosti i vaši agendu majetku a skladů. Jsou roční uzávěrky a daňová přiznání vaší noční můrou? S Emiante Solutions můžete již klidně spát, protože vaše účetnictví budete mít konečně z krku. Provedeme vám optimalizaci daňové zátěže tak, abyste co nejvíce ušetřili.

Jaké služby poskytujeme v rámci vedení účetnictví?

◉  Vedení účetnictví, uzávěrky Podklady pro audity
◉  Evidence majetku
◉  Evidence skladů
◉  Import dokladů
◉  Zastupování před úřady, zastupování při kontrolách
◉  Daňová přiznání
◉  Přehledy pro zdravotní pojišťovny a správu sociálního zabezpečení

Jak to u nás při vedení účetnictví funguje?

Pošlete nám poptávku nebo zavolejte, my k vám přijedeme, domluvíme se a navrhneme vám optimální postup a možné daňové úspory. Starosti s účetnictvím přenechte nám, vy se naplno věnujte tomu, v čem jste dobří – svému podnikání!