Daňová evidence

Našim klientům s radostí poskytujeme veškeré služby a činnosti spojené s vedením daňové evidence (dříve jednoduchého účetnictví). Daňová evidence zajišťuje stanovení základu daně z příjmu. Obsahuje údaje o příjmech a výdajích a také o majetku a závazcích. Daňová evidence je určená živnostníkům, které nevedou podvojné účetnictví a nemají “paušální výdaje”. Někteří se snaží vést daňovou evidenci sami, ale koneckonců je to poměrně obsáhlá oblast, zvláště když k podnikání potřebujete nějakou investici, která vám přináší povinnost vyplňovat další daňová přiznání, takže doporučujeme rovnou svěřit veškerou agendu do povolaných rukou.

Daňovou evidenci a další komplexní účetní služby zajišťují naši specialisté s mnohaletou praxí v oboru. Naši odborníci jsou vám kdykoliv k dispozici jak v našich kancelářích, tak i ve vašich provozovnách. Dbáme na pravidelná školení, neunikne nám žádná změna v legislativě a vy tak můžete o něco klidněji spát.

Zaměstnanecké benefity a jejich daňové zvýhodnění

Pokud svým zaměstnancům nabízíte i benefity, jako například stravenky, poskytnutí služebního vozidla k soukromým účelům, penzijní připojištění a další a další výhody, potom jistě víte, že mohou být velice motivační pro vaše lidi, ale vám jako zaměstnavateli nesou také i daňové zvýhodnění. Plavete v tom? My vás zachráníme – poradíme, navrhneme tu nejlepší cestu a hlavně za vás vše vyřídíme.

Jaké služby poskytujeme v rámci daňové evidence ?

Přidejte se k našim spokojeným klientům, nechte si vést daňovou evidenci a ušetřený čas věnujte něčemu pro vás užitečnějšímu. Konkrétně dokážeme zajistit tyto účetní úkony:

◉  Vedení daňové evidence
◉  Evidence výdajů a příjmů pro živnostníky
◉  Evidence majetku a skladů
◉  Import dokladů
◉  Zastupování před úřady a při kontrolách
◉  Daňová přiznání 

Jak to u nás při vedení daňové evidence funguje?

S našimi klienty prosazujeme osobní přístup. Pošlete nám poptávku nebo zavolejte, my k vám přijedeme, domluvíme se a navrhneme vám optimální postup. Starosti se svou daňovou evidencí přenechte nám, vy se naplno věnujte tomu, v čem jste dobří – svému podnikání!