Pronájem nemovitostí, daně z nemovitostí

Rozhodli jste se investovat do nemovitostí, vidíte v tom potenciál příjmů, zajištění se do budoucna? Pronájem nemovitostí je v poslední době stále oblíbenější formou dlouhodobých příjmů. Je to vlastně “podnikání” bez nutnosti mít živnostenské oprávnění (vlastní IČO). Ve spojení s podnikáním se dá díky know-how chytrému investorovi uspořit zajímavá částka na daních. V této oblasti máme několikaleté osobní zkušenosti, přijďte se s námi poradit.

Jak zdanit příjmy z pronájmu a přitom ušetřit?

Specializace naší společnosti je směřována na živnostníky a osoby, které vlastní a pronajímají své soukromé nemovitosti, vycházíme při tom také z vlastních dlouholetých zkušeností.

Pronajímáte nemovitost a čeká vás danění příjmů z nájmu? Pak jistě víte, že příjem do čtyřiceti osmi násobku průměrné mzdy se daní 15 %, příjem nad touto hranicí pak 23 %. Záleží na tom, zda vlastní pronajímanou nemovitost fyzická osoba či zda jde o nemovitost zapsanou v obchodním majetku. Pokud jde o majetek fyzické osoby, řídí se příjmy z pronájmu paragrafem 9 uvedeného zákona. Nemovitosti zapsané v obchodním majetku, vedených v účetnictví nebo v daňové evidenci, se řídí paragrafem 7. To všechno jsou fakta, ale existují nějaké rady, jak ušetřit? Jak na nájem a podnájem nemovitostí z pohledu daňového a účetního? My říkáme, že ušetřit na daních z pronájmu nemovitostí se dá. Svěřte se nám do péče a uvidíte, že se vám to vyplatí.

Jaké služby poskytujeme v rámci pronájmu nemovitostí?

◉  Odpisy nemovitostí
◉  Evidence majetku
◉  Daňové přiznání
◉  Daňová evidence
◉  Paušální výdaje

Jak to u nás funguje?

S našimi klienty prosazujeme osobní přístup. Pošlete nám poptávku nebo zavolejte, my k vám přijedeme, domluvíme se a navrhneme vám optimální postup. Starosti s pronájmen nemovitostí přenechte nám, vy se naplno věnujte tomu, v čem jste dobří – svému podnikání!