Daňová přiznání

Daňové přiznání musí většina z nás alespoň jednou za život podat. Tuto nemilou povinnost mají všichni živnostníci, podnikatelé a také určití zaměstnanci či studenti, kteří mají více brigád nebo při škole vydělávají jako OSVČ. Povinnost se týká všech, kteří nejsou osvobozeni od daně z příjmu. S námi už problematiku daňového přiznání řešit nemusíte, vystavíme ho za vás. Navrhneme vám daňovou optimalizaci, abyste z daňového přiznání vytěžili co nejvíce. Zpracujeme vaše daně, dodržíme termín podání daňového přiznání a především pečlivě dbáme na správnost veškerých údajů a doložení všech potřebných podkladů. V naší správě budete jako v bavlnce a období daňových přiznání vás už nebudou strašit!

Zaměstnanecké benefity a jejich daňové zvýhodnění

Pokud svým zaměstnancům nabízíte i benefity, jako například stravenky, poskytnutí služebního vozidla k soukromým účelům, penzijní připojištění a další a další výhody, potom jistě víte, že mohou být velice motivační pro vaše lidi, ale vám jako zaměstnavateli nesou také i daňové zvýhodnění. Plavete v tom? My vás zachráníme – poradíme, navrhneme tu nejlepší cestu a hlavně za vás vše vyřídíme.

Jaké služby poskytujeme v rámci daňových přiznání?

Přidejte se k našim spokojeným klientům a přenechte nám na starost svá budoucí daňová přiznání. Konkrétně dokážeme zajistit tyto účetní úkony:

◉  Daň silniční
◉  Daň z přidané hodnoty
◉  Kontrolní hlášení
◉  Souhrnné hlášení
◉  Daň z nemovitých věcí
◉  Daň z příjmů fyzických osob
◉  Daň z příjmů právnických osob
◉  Daň vybíraná srážkou
◉  Závislá činnost

Jak to u nás při vyhotovení daňového přiznání funguje?

S našimi klienty prosazujeme osobní přístup. Pošlete nám poptávku nebo zavolejte, domluvíme se a navrhneme vám optimální postup. Starosti se svými daňovými přiznáními přenechte nám, vy se naplno věnujte tomu, v čem jste dobří – svému podnikání!