Mzdy a personalistika

Máte zaměstnance? Potom víte, že s jejich výplatami je spoustu práce, která klade vysoké nároky na čas zaměstnavatele a legislativa se neustále mění. S vlastními zaměstnanci vás čeká nekonečná přehlídka pracovních smluv, přihlášení, odhlášení, výplatnic, mzdových listů, odvádění daní, sociálního a zdravotního pojištění, apod. Na vedení mzdové agendy je zapotřebí vynaložit spoustu času a energie – to může být pro vás minulostí, pokud se rozhodnete svěřit do rukou Eminente Solutions. My máme s vedením mezd a personalistikou letité zkušenosti a jsme připravení zajistit vám spolehlivé vedení této agendy.

Zaměstnanecké benefity a jejich daňové zvýhodnění

Pokud svým zaměstnancům nabízíte i benefity, jako například stravenky, poskytnutí služebního vozidla k soukromým účelům, penzijní připojištění a další a další výhody, potom jistě víte, že mohou být velice motivační pro vaše lidi, ale vám jako zaměstnavateli nesou také i daňové zvýhodnění. Plavete v tom? My vás zachráníme – poradíme, navrhneme tu nejlepší cestu a hlavně za vás vše vyřídíme.

Jaké služby poskytujeme v rámci mzdového účetnictví?

Přidejte se k našim spokojeným klientům a přenechte nám své mzdové účetnictví a personalistiku. Konkrétně dokážeme zajistit tyto účetní úkony:

◉  Výplaty, výplatní pásky
◉  Měsíční zpracování mezd včetně přehledů a příslušných dokumentů
◉  Personalistika
◉  Příprava pracovních smluv
◉  Vyhotovení ročních evidenčních listů důchodového zabezpečení a mzdových listů
◉  Mzdový audit
◉  Přehledy pro zdravotní pojišťovnu a ČSSZ
◉  Přihlášení a odhlášení zaměstnanců k sociálnímu a zdravotnímu pojištění

Jak to u nás při vedení mzdového účetnictví funguje?

S našimi klienty prosazujeme osobní přístup. Pošlete nám poptávku nebo zavolejte, my k vám přijedeme, domluvíme se a navrhneme vám optimální postup. Starosti se mzdami přenechte nám, vy se naplno věnujte tomu, v čem jste dobří – svému podnikání!